Turkcell Kredi Notu Öğrenme 2021

Turkcell Kredi Notu Öğrenme 2021: Operatörler üzerinden kredi notunuzu yani findesk risk raporunuzu öğrenmeniz mümkündür. Hızlı bir şekilde sms ile kredi notu sorgulama yapabilirsiniz. Kredi notunuzu öğrenerek kredi çekme ve kredi kartı alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Turkcell ücretsiz kredi notu öğrenmen yöntemi şuan için bulunmamaktadır. Fakat Turkcell Kredi Notu ücretsiz sorgulama yolu sadece düşük bir ücret karşılığında yapılıyor.

Turkcell Kredi Notu Öğrenme Ücretsiz

Turkcell sms ile ücretsiz kredi notu öğrenmek isteyen bireyler, sms gönderdiği taktirde ücret kesintisine tabii tutulacaktır. Çünkü ücretsiz kredi notu sorgulama servisleri şuan devre dışıdır. Turkcell Findeks Risk Raporu ücretsiz öğrenilmesi şuan itibariyle kapalıdır. Fakat geçtiğimiz haftalarda akbank ücretsiz kredi notu (findeks raporu) nasıl alınır? gibi arayışlar sürüyordu. Bunun üzerine akbank kısa süreliğine findeks raporunu müşterilerine ücretsiz hale getirmişti.

Turkcell Kredi Notumu Nasıl Öğrenebilirim

Turkcell hattınız ile kısa bir süre içerisinde sms ile kredi notunuzu yani findeks risk raporunuzu öğrenebilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne TC Kimlik Numaranızı yazıp boşluk bırakıp Doğum Yılınızı yazarak 1122’ye gönderebilirsiniz. Örneğin :12345678910 1990 yazıp 1122’ye yollayabilirsiniz.

Ücreti

Turkcell Kredi Notu Öğrenmek için hattınızda 14TL bulunması gerekiyor. Çünkü Turkcell 2021 Ocak ayı itibariyle kredi notunuzu sorgulamanın bedelini 14TL olarak belirlemiş durumda. Turkcell Kredi Notu Sorgulama Ücreti 14TL’dir. Turkcell hattınız faturalı ise bu sorgulamayı yaptığınız zaman ücret faturanıza yansıyacaktır.

Turkcell Kredi Notu Nasıl Yükseltilir

Turkcell Kredi Notu Nasıl Yükseltilir? sorusu oldukça basittir. Turkcell Kredi Notu Yükseltmek İçin faturalarınız zamanında ödemeniz gerekiyor. Aynı zamanda herhangi bir bankadan aldığınız kredi ve kredi kartı ödemelerinizi düzenli olarak yapmanız gerekiyor. Bu şartları sağladığınız zaman hem banka kredi notunuz hem de Turkcell kredi notu yükselir.

Turkcell Banka Kredi Notu Sorgulama

Turkcell hattınız ile banka kredi notunu sorgulayabiliyorsunuz. Yukarıdaki başlıkta belirttiğimiz gibi bu hizmet ücretlidir. Yani Turkcell kredi notu ücretsiz sorgulama yapılmamaktadır. Turkcell kredi sorgulama ücreti: 14TL’dir. Yine bu işlemi Turkcell Hesabım Uygulaması ile Kredi Notu Sorgulama menüsünden yapabilirsiniz.

Turkcell Kredi Notu Sorgulama hakkında tüm soru ve sorunlarınızı bizlere yorum yap bölümünden iletebilirsiniz.