Başlangıç / Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Kredioranlari.org Kullanım Koşulları

Bu site internet kullanıcısının kullanımına aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde sunulmuştur. www.kredioranlari.org sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır. Kredioranlari.org, işbu Kullanım Koşullarında ve bu sitedeki diğer talimatlarda, dilediği zamanda, dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler, işbu sitede yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaklardır. Değişiklikleri takip etmek kulanıcının sorumluluğundadır. Kredioranlari.org nin, değişiklikleri tarafınıza ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Kredioranlari.org hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle, bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

Telif Hakları:

www.kredioranlari.org sitesinin tüm hakları site içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri kredioranlari.org nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair :

Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, www.kredioranlari.org nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur. Web sitemizdeki iletişim (e-posta) sistemi, faks, Telefon veya diğer iletişim araçları ile görüş ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz. Kredioranlari.org nin, söz konusu görüş ve önerilerinizi istediği gibi kullanma hakkı olduğunu, bu görüş ve önerilerinize cevap verme zorunluluğu bulunmadığını ve bu nedenlerle her hangi bir hak talebinde bulunmayacağınızı peşinen kabul etmektesiniz.ilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kredioranlari.org Hizmetlerinden Yararlanabilecekler:

Medeni hakları kullanmaya ehil tüm gerçek ve tüzel kişiler Kredioranlari.org nin sunduğu hizmetlerden yararlanabilir. 18 yaşını doldurmamış veya reşit olmayan küçükler, kısıtlılar ve temyiz kudretine sahip olmayanlar, ancak veli veya kanuni temsilcileri vasıtasıyla işlem yapabilirler. Web Sitesi ni kullanabilmeniz için, gerçek ad veya ünvanınızı, adresinizi, telefon numaranızı ve sizden istenen diğer bilgileri sisteme girmeniz gerekmektedir.Girdiğiniz bilgilerin sistem tarafından kaydedileceğini kabul etmektesiniz.

Web Sitesi ve Kullanımı Hakkında Bilgiler:

  1. Kredioranlari.org web sitesi, ziyaretçilerinin ve üyelerinin bilgilerini korumak için gerekli tüm güvenlik önlemlerini almaktadır.
  2. Kredioranlari.org sunucuları (bilgisayarları), 7/24 online takip edilen, kamera ile izlenen, şifre ile giriş yapılabilen, yedekli alarm, klima, jeneratör ve KGK sistemleri bulunan özel bir datacenter’da barındırılmaktadır.
  3. Kredioranlari.org web sitesi bilgilerinizin güvenliği için Secure Socket Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. Kişisel bilgilerin girildiği gerek üyelik formu, gerekse site içerisinde üyelere özel diğer bölümlerde, bilgiler SSL Teknolojisi kullanılarak 128 bit algoritmik kodla şifrelenmekte ve korunmaktadır. Bu şifreleme sistemi sadece Kredioranlari.org sunucularında (bilgisayarlarında) çözülebilir. Sisteme girmiş olduğunuz tüm bilgiler başvuru yaptığınız banka ve kredi kurumlarınada aynı teknoloji ile şifrelenerek gönderilmektedir.
  4. Kredioranlari.org web sitesindeki reklam alanları da bulunan bannerlar vasıtası ile başka sitelere ulaşmanızı sağlayacak linkler bulunabilir. Lütfen, Kredioranlari.org’nin bu sitelerin gizlilik ve güvenlik politikalarından sorumlu olmadığını unutmayın.