Kredi Kartı Puanı Yükseltme: 4 Altın Kural

Kredi Kartı Puanı Yükseltme 2021 için tavsiye ettiğimiz 4 altın kural sizlerle paylaşacağız. Kredi Kartı Alamayanlar İçin Tavsiyeler ücretsiz olarak bu yazıda! Yaklaşık 2ay gibi kısa bir süre içerisinde kredi kartına sahip olmak istemez misiniz? Kredi kartına sahip olmak için kredi puanınızı yükseltmeniz gerekmektedir.

Kredi Kartı Puanı Yükseltme

Kredi Kartı popülaritesi her geçen gün artmaktadır. Bireylerin ihtiyaçlarını daha kolay bir şekilde karışlaması adına kredi kartı puanı yüksek olan kişiler, kredi kartı alabilmektedir. Kolay taksit imkanı ve vadeyi erteleyebilmesi ile birlikte çok amaçlı ticaret kartı olarak da bilinmektedir. Kredi kartı puanı yükseltmek için altın nitelikli tavsiyelerimize göz atmanızda fayda var. Yüksek limitli kredi kartı almak için aşağıdaki altın kurallara uymanızda fayda var.

Kısa süre içerisinde kredi puanınızı yükseltmek ve kredi kartı almak isteyenler için püf noktalardan bahsedeceğiz. Kısa sürede kredi kartı almak isteyenler için bu yazımız adeta altın değerinde olacaktır. Bankalardan, bankaların internet sitelerinden ve mobil bankacılıktan krediye başvurma yöntemlerini bir kenara bırakıp sizlere en hızlı kredi kartı nasıl alınır? bunun yöntemlerinden bahsedeceğiz. Kredi Kartı Puanı Yükseltme için gelin birlikte maddeleri inceleyelim

En Hızlı Kredi Kartı Puanı Yükseltme
En Hızlı Kredi Kartı Puanı Yükseltme

En Hızlı Kredi Kartı Puanı Yükseltme

1- Az Çok Demeyin, Kredi Çekin!

Kredi Kartı Puanı Yükseltme: Kredi kartı almanın en püf noktalarından biri de kredi notunuzun yüksek olmasıdır. Yüksek kredi notuna sahip kişiler kolaylıkla yüksek limitli kredi kartı alabilir. Kredi kartı başvurularınız sürekli olumsuz oluyorsa bankalara gelir belgeniz ile birlikte giderek az çok demeden kredi çekmeniz, kısa sürede kredi kartı almak için yardımcı olacaktır. Findeks kredi raporunuza göre risksiz kategoride iseniz mobil bankacılık veya bankaların internet sitelerinden kredi başvurusu yapmayınız. Sistemler otomatik olarak getirdiği için bu başvuruları daha önce kredi çekmediyseniz kredi kartı başvurunuzun yanıtı büyük oranda red gelecektir. Kredi kartı puanı yükseltmek için maaş aldığınız bankanıza giderek küçük miktarda olsa kredi çekiniz.

2- Düzenli Ödeyin

Kredi Kartı Puanı Yükseltmek için az miktarda da olsa kredi çekin diye bahsetmiştik. Çektiğiniz bu kredileri tam gününde ödeyin. Çünkü düzenli kredi ödemeniz sizin kredi puanınızı arttıracaktır. Düzenli kredi ödemeleri sayesinde kısa süre içerisinde kredi kartı alabilirsiniz. Kredi ödemeleriniz ne kadar düzenli ve gününde olursa alacağınız kredi kartı limiti ve bir sonraki kredi ihtiyacınızın limiti yüksek olacaktır. Aynı zamanda tek bir bankadan kredi çekmenizde fayda var.

3- Borcunuzu Sıfırlayın

Kredi kartı puanı yükseltme için ilk öncelikle yapmanız gereken asıl şey budur. Geçmişte bulunan borçlarınızı veya halihazırda bulunan kredi, banka ve kurumsal borçlarınızı temizleyin. Findeks risk raporu üzerinden hangi bankalara ve nerelere borcunuzun olduğunu öğrenebilirsiniz. Kredi Kartı Puan Raporu ne kadar iyi olursa bankaların sizlere kredi verme olasılığı artar. Çünkü bankalar paralarını riske atmak istemez ve kişilerin geçmiş dönemde yaptığı ödemeleri inceler. Kredi Kartı almadan önce bankalar Bu ödemeleri gününde yapmış mı?, ne kadar sürede ödemiş?, düzenli ödemiş mi? gibi sorulara yanıt aldıktan sonra başvuru sonucunuzu değerlendirir.

4- Banka Hesabınızı Doğru Kullanın

Banka hesabınızı doğru kullanmak kredi kartı almayı kolaylaştırır. Maaş ödemesi ve birikimleriniz ne kadar çok olur ise en hızlı kredi kartı alma şansınız o kadar artar. Yine kredi kartı almak isteyen kişiler bu yöntemlerin dışında bankadaki paranızın miktarını ipotek bırakacak kadar kredi kartı alabilir. Kredi kartı puanı yükseltme oldukça mümkün bir iştir. Banka hesaplarınızı ve kredilerinizi doğru kullanarak sizde kredi kartı puanınızı yükseltebilirsiniz.

Kredi kartı puanı yükseltme hakkındaki sorularınızı yorum yap bölümünden bizlere iletebilirsiniz.