Hakkımızda

Hakkımızda

Kredi Banka Haberleri 2020 yılında yayın hayatına başlamıştır. Kredi Haberleri, Krediler, Banka, Banka Haberleri, Kosgeb ve Kosgeb Haberleri olmak üzere bir çok kategoride hazırladığı özel ve nitelikli doğru habercilik ilkesi ile yayın yapmaktadır.

Site içerisinde harici kaynaklardan bilgi edinildiği zaman, haber içeriği içerisinde bulunan //kaynak// bölümü içerisinde bilgi edinilen kaynağın linki bulunmaktadır. Site kullanıcılarının herhangi bir kişisel verilerinizi saklamadığımız gibi çerezler konusunda da gizlilik politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kredi Banka Haberleri sitesi üyelik kabul etmemektedir. Bu sebeple kullanıcı verileri tutmamaktadır. Hedeflerimiz arasında doğru ve bilge habercilik ilkesi yer almaktadır. Kredi Banka Haberleri sitesi kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek amaçlı günün 24 saati hizmet vermekteyiz.

Kredi Banka Haberleri, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği site şablonu ve içeriğini izinsiz kopyalayarak/çoğaltarak yayınlayan kişi veya kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir. Kredi Banka Haberleri sitesi WordPress altyapısı ve Jannah teması ile hazırlanmıştır.