En uygun kredi veren bankalar

En uygun kredi veren bankalar 2021: Bankalar arası kredi rekabeti her geçen gün artmakta, kimi dosya masrafsız krediler vermekte, kimi ertelemeli kredi yarışına girmekte kimisi de düşük faizli krediler vermektedir. Peki hangi bankanın hangi kredisi uygundur, avantajlıdır. Bunu bilmeniz için çok sıkı bir araştırma yapmanız gereklidir. Çünkü her bankanın bir çok kredi çeşidi ve kampanyası bulunmaktadır.

En uygun kredi alma

Bunlardan herhangi birisi size uygun olabilmektedir. Genelde en avantajlı krediler ihtiyaç kredisi olarak sunulmaktadır. Tabi konut kredisini ve araba kredisini bu kapsamın dışında tutuyorum. Eğer ki birde şirket sahibi değilseniz. Çünkü şirketlere avantajlı krediler verilmekte. Devlet destekli şirket kredisi de verilmektedir. Bunu her sene çıkarmaktalar ve devlet bankaları aracılığı ile dağıtılmaktadır. Belli tutarlı kredi olduğu için ve sıfır faizli kredi olduğundan hemen kredi tutarı bitmekte ve kredi dağıtımı kapatılmaktadır.

Ramazan Kredileri 2021

Ramazan kredileri ve bayram kredileri kısa zamanda başvuru imkanı olan krediler genelde en avantajlı kredilerdir. Bu kredileri iyi takip etmelisiniz ve hangi bankanın hangi kredisi uygun onu tespit etmeniz gereklidir. Eğer ki nakit ihtiyacınız acil değilse tabi, acil olan ihtiyaçlarınızı hemen hızlı bir şekilde kredi çekerek karşılayabilirsiniz. Arabanızı değiştireceksiniz yada yeni bir elektronik eşya alacaksınız bunun gibi şeyler için geniş zamanlı olarak düşünüldüğünde bekleyerek uygun kredi faiz oranının olduğu bir kredinin çıkmasını beklemek sizin avantajınıza olacaktır. Acele etmek her zaman kredide zarara uğratabilir. Çünkü her geçen gün değişik kampanyalar çıkmakta ve değişik avantajlara sahip krediler verilmektedir.

Bunu emin olun çalıştığı bankanın kredi kampanyalarını takip etmekte zorluk çeken bir çok banka çalışanından duydum. Abi her gün yeni bir kredi çıkıyor biz bile takip edemiyoruz. Müşteriler gelip sorduğunda öğrendiğim çok kredi oldu diye. Bu yüzden kendinizi bu konuda suçlamanıza hiç gerek yok kimse bu konuda uzman değildir. Doğru bankalar kullanarak doğru kredi çekmenizde fayda var.

En uygun kredi veren bankalar 2021

  • ZİRAAT BANKASI
  • HALK BANKASI
  • TÜRK EKONOMİ BANKASI
  • ING BANKASI
  • GARANTİ BBVA
  • QNB FİNANS BANK
  • DENİZ BANK
  • YAPI KREDİ BANKASI
  • İŞ BANKASI