Son dakika haberi bulunmamaktadır.   İletişim  
Kredi Faiz Oranları
Anasayfa | Haber Ara | Foto Galeri | Videolar | Sitene Ekle | RSS Kaynağı | Haber Siteleri |

 

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Arkadaşlık siteleri: Büyük aşkı milyonlarca üye arasından bulmak

EÇift; ciddi arkadaşlık siteleri arasındaki lider konumunu sunduğu seviyeli ve kaliteli hizmet anlayışına borçlu.

Kategori  Kategori : Kredi Başvurusu
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 2028
Tarih  Tarih : 19 Kasım 2013, 22:08

Arkadaşlık siteleri uzun zamandır birçok insana doğru insanla karşılaşma konusunda destek veriyor. Arkadaşlık siteleri artık olumlu bir imaja sahipler. Bunun başlıca nedenlerinden bir tanesi, arkadaşlık siteleri gibi platformların büyük bir çoğunluğa erişimimkanı sunmasında yatıyor.


Klasik arkadaşlık ajanslarının sunduğu hizmet, ciddi beraberlik arayan insanların profillerini düzenlemek ve organize etmektir. Üyelerin, kendileri ve hayallerindeki insan hakkında verdikleri bilgileri kıyasladıktan sonra, üyenin dikkatini çekebileceğini düşündükleri üye önerilerinde bulunmaktalar. Bu sayede ciddi ilişki arayanlar büyük bir havuz içinden dikkatlerini en çok çeken partnerleri seçebiliyorlar – tabii ki kimliklerini açıklamak zorunda kalmadan. Bu özel bilgilerini paylaşacakları ancak aradıkları ve nihayet buldukları insan olmaktadır.


Bu durum internetten sonra epey değişti. eÇift; ciddi arkadaşlık siteleri arasındaki lider konumunu sunduğu seviyeli ve kaliteli hizmet anlayışına borçlu. 3 milyondan fazla üyeye hizmet veren eÇift, yurt içinde ve yurt dışında yaşayan Türk bekârların beklentilerini ve isteklerini göz önünde tutuyor. Kültürel değerler bu anlamda oldukça önem kazanıyor. Klasik arkadaşlık ajanslarından farklı olarak arkadaşlık siteleri milyonlarca üyenin kaydını profesyonel bir şekilde yönetebiliyor. En önemlisi, üyeler kendi profillerini kendileri oluşturuyor.


Internetin sınırsız erişimi sayesinde milyonlarca insan için onlinearkadaşlık siteleri ulaşılmaz olmaktan çıktı. Birçok avantajı yanında bazı suiistimale açık yanları da var. Klasik arkadaşlık ajansları üyelerini şahsen tanıyorken, arkadaşlık siteleriiçinbu mümkün değil. Gerçek hayatta olduğu gibi sanal âlemde de her zaman dikkat edilmesi gereken durumlar var. Dolandırıcılık ve yalan yanlış bilgiler hayatın her alanında karşılaşılabilir durumlar. eÇift, üyelerinin olumsuz bir durum yaşamaması için birçok önlem alıyor. Üyelerin isim, adres, e-posta, telefon gibi bilgileri kesinlikle paylaşılmıyor. Tüm bilgileri gizli tutuluyor. Güvenli ve seviyeli arkadaşlık siteleri arasında eÇift en iyi hizmet verme konusunda iddialı. Giderek artan üye sayısı ve olumlu geri dönüşler, üyelerin memnuniyetini gösteriyor.
Türkiye ve Avrupa’da lider konumunda olan ciddi evlilik ve arkadaşlık sitesi eÇift, nitelikli Türk bekârlar için hizmet özelliklerini iki farklı üyelik seçenekleriyle sunuyor. Standart üyelik ve Premium üyelik paketleriyle, üyelerin eÇift hizmetlerini daha yakından tanıma şansı bulunuyor.

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Kredi Başvurusu

En Çok Okunan Haberler

Kredi Hesaplama

 

Yasal Uyarı : Kredioranlari.org'da yer alan bilgiler ziyaretçilerine banka kredi bilgileri hakkında ön bir bilgi elde etmesi kapsamında olup Kredioranlari.org olarak web sitemizde yer alan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini garanti etmemekteyiz.Güncel kampanya ve faiz oranları için ilgili banka ve finans kuruluşların yetkilileri ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Sitemizde yer alan bilgilerin kullanılması sebebiyle bir sorumluluk taşımamaktayız. * www.Kredioranlari.org dışına yönlendirilen içeriklerden sorumluluk taşımamaktayız.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi