Son dakika haberi bulunmamaktadır.   İletişim  
Kredi Faiz Oranları
Anasayfa | Haber Ara | Foto Galeri | Videolar | Sitene Ekle | RSS Kaynağı | Haber Siteleri |

 

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

İmplant

Diş sorunu yaşayan o kadar çok insan var ki, yaşamlarında büyük sorunlarla karşılaşmaktadırlar.

Kategori  Kategori : Banka İş İlanları
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 1927
Tarih  Tarih : 20 Ağustos 2013, 21:46

İmplant

   Diş sorunu yaşayan o kadar çok insan var ki, yaşamlarında büyük sorunlarla karşılaşmaktadırlar. Dişlerini kaybeden genç, yaşlı veya orta yaşlı her insan bu sorunla hayatlarına devam etmeye çalışsalar da özellikle gençleri bu durum psikolojik olarak oldukça çok etkilemektedir. Bu diş sorununu takma diş tedavisiyle gideren yaşlı insanlar, rahat da olmasalar bu şekilde sorunlarını gidermeye çalışmışlardır. Ancak bu tedavi yöntemini gençler rahatlıkla uygulayamamakta, psikolojik bir şekilde sorun yaşamaktadırlar. Çünkü ağızlarında konuştukça sallanan ve ses çıkartan dişler, gençlerde olumsuz etki yani yaşlılık hissi yaratmaktadır. Rahat rahat yemek yeme, rahat rahat gülümsemek ve kahkaha atmak istiyorsanız, daha esteki bir görünüme sahip dişler istiyorsanız bunun tedavisi mümkün!

   İmplant Diş tedavisi ile eski dişlerinizde ki estetik görünüme ve doğal bir diş görünümüne sahip olabilirsiniz. Beyaz dişlere sahip olmak ve ayrıca işlevsel olarak da eski dişlerinizle aynı işlevi gören İmplant Dişler, özellikle dişini kaybeden gençler için oldukça iyi bir tedavidir. İmplant Diş tedavisi ülkemizde fiyat itibariyle pahalı olsa da bu implant dişlerin bakımını düzenli olarak yaparsanız, ömürlük bir kullanıma, uzun ömürlü dişlere sahip olabilirsiniz. İmplant Diş, çene kemiği boşluğunda ki yere yerleştirilen çivi şeklindeki implant ile yapılır. Yeterli çene kemiği boşluğunun olması ile yapılan bu tedavi, yeterli kemik gelişimini tamamlayan herkese yapılır. Yani kemik gelişimini kızlar da 16, erkekler de 18 yaşında tamamladığı için tedavi bu yaşlardan sonra yapılır. Ayrıca yeterli çene kemiği boşluğu bulunmuyorsa bu tedavi yapılamamaktadır.

   İmplant Diş tedavisi ile daha iyi dişlere sahip olabilir, ömür boyu rahat rahat gülümseyebilir, kahkahanızı çekinmeden her şekilde ve her ortamda atabilir, yemeklerini rahatça yiyebilir, eski dişlerinizin görünümüne sahip olabilir ve işlevsel olarak da aynı şekilde rahat edebilirsiniz.

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Banka İş İlanları

En Çok Okunan Haberler

Kredi Hesaplama

 

Yasal Uyarı : Kredioranlari.org'da yer alan bilgiler ziyaretçilerine banka kredi bilgileri hakkında ön bir bilgi elde etmesi kapsamında olup Kredioranlari.org olarak web sitemizde yer alan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini garanti etmemekteyiz.Güncel kampanya ve faiz oranları için ilgili banka ve finans kuruluşların yetkilileri ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Sitemizde yer alan bilgilerin kullanılması sebebiyle bir sorumluluk taşımamaktayız. * www.Kredioranlari.org dışına yönlendirilen içeriklerden sorumluluk taşımamaktayız.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi