Son dakika haberi bulunmamaktadır.   İletişim  
Kredi Faiz Oranları
Anasayfa | Haber Ara | Foto Galeri | Videolar | Sitene Ekle | RSS Kaynağı | Haber Siteleri |

 

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Vakıfbank Kredi Kartı Araba Verecek !

Her 50 TL'lik alışveriş bir araba kazanma fırsatı demek...

Kategori  Kategori : Vakıfbank Kredi Kartı
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 2351
Tarih  Tarih : 07 Mayıs 2013, 03:46


Vakıfbank Worldcard kullanın her 50 TL'ye bir araba kazanma şansı elde edin...

1 Mayıs - 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında her ay 5 otomobil, 3 ay boyunca toplam 15 otomobil hediye kazanma fırsatı...

Kampanya Koşulları :


    1 - 31 Mayıs 2013 tarihleri arası birinci, 1 - 30 Haziran 2013 tarihleri arası ikinci ve 1 - 31 Temmuz tarihleri arası üçüncü kampanya dönemidir.
    Her kampanya dönemi içinde, onaylanan her kart başvurusu için 5, toplamda 50 TL ve katlarındaki her alışveriş için de 1 çekiliş hakkı kazanılır.
    Her kampanya dönemi için 5 adet 2013 Model Volkswagen Golf 1.2 TSI BMT 105 hp Midline Plus Man. olmak üzere toplamda 15 araç ödül olarak verilecektir.
    VakıfBank personeli, ticari kart ve likecard sahipleri, 18 yaşından küçükler ve kampanya bitiş tarihi itibariyle Bankamız kredi kartında asgari ödeme blokesi olan, kartı blokeli, iptal veya aktif olmayan kart hamilleri kampanyadan faydalanamaz, kazanmış olsalar dahi ödülleri verilmez.
    Nakit çekim, iade ve/veya puan kullanımları, hesaba yatan paralar, faiz, vergi, fon bedeli dikkate alınmayacaktır.
    İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV + ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
    Ek kart sahibi harcamaları asıl kart sahibi harcamalarına eklenecektir.
    Bir kişiye bir kampanya döneminde birden fazla hediye verilmeyecektir.
    Çekilişler sırasıyla 10.06.2013 \ 10.07.2013 \ 12.08.2013 tarihlerinde saat 11:00'de VakıfBank Kredi Kartları Başkanlığı Basın Ekspres Yolu Onura İş Merkezi Halkalı / İSTANBUL'da gerçekleştirilecektir.
    Kazanan talihliler 14.06.2013\ 14.07.2013\ 14.08.2013 tarihli Takvim Gazetesi, www.vakifkart.com.tr ve çekiliş yapılan adreste ilan edilecektir.

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Vakıfbank Kredi Kartı

En Çok Okunan Haberler

Kredi Hesaplama

 

Yasal Uyarı : Kredioranlari.org'da yer alan bilgiler ziyaretçilerine banka kredi bilgileri hakkında ön bir bilgi elde etmesi kapsamında olup Kredioranlari.org olarak web sitemizde yer alan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini garanti etmemekteyiz.Güncel kampanya ve faiz oranları için ilgili banka ve finans kuruluşların yetkilileri ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Sitemizde yer alan bilgilerin kullanılması sebebiyle bir sorumluluk taşımamaktayız. * www.Kredioranlari.org dışına yönlendirilen içeriklerden sorumluluk taşımamaktayız.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi